המורשת
חדשות ומבזקים
הברון בנימין דה רוטשילד-קישור
הברון בנימין דה רוטשילד נולד בפריז בשנת 1963, בנו של הברון אדמונד דה רוטשילד (1926-1997) וצאצא של הברון הנדיב הידוע אדמונד בנימין דה רוטשילד (1845-1934), שהיה בנו הצעיר של הברון ג`ימס דה רוטשילד (1792-1868) שהיה בנו החמישי של מייסד ואבי השושלת מאייר אמשל רוטשילד (1743-1812).

הברון בנימין דה רוטשילד עומד בראש קבוצת רוטשילד, שנוסדה ע"י אביו אדמונד דה רוטשילד ופועלת עפ"י הערכים והמסורת המפוארת של שושלת רוטשילד לדורותיה. קבוצת רוטשילד עוסקת בעיקר בבנקאות פרטית ובשירותים פיננסיים בינלאומיים בפריסה עולמית, שמרכזה באירופה ויש לה סניפים בכל רחבי העולם. הברון בנימין דה רוטשילד ממשיך במסורת משפחת רוטשילד בפעילות פילנטרופית, בסיוע ותמיכה במוסדות אקדמאיים, בתי חולים, מוסדות חינוך וכו` בישראל, באמצעות קרנות של משפחת רוטשילד. הברון מבקר בישראל מעת לעת במסגרת היותו יו"ר הדירקטוריון של החברה לפיתוח קיסריה.

בעת ביקורו בישראל בחודש מאי 1999, נפגש הברון בנימין דה רוטשילד עם חיילים ומפקדים מהיחידה, ביוזמתו הברוכה של יעקב אדרי, קצין הבטחון של קבוצת רוטשילד וידידו האישי של הברון. התרשמותו העמוקה מחיילי היחידה ומפקדיה, מהשיחות האישיות שלו אתם באותו מפגש, הביאה אותו להחלטה לאמץ את היחידה ולתרום לרווחת חייליה ומפקדיה.

אימוץ זה קרם עור וגידים ותורגם הלכה למעשה בתרומה הנדיבה של הברון להקמת המבנה להנצחת חללי היחידה ולהדרכה מקצועית ומבצעית ביחידה ולרווחתם של חיילי ומפקדי היחידה.
 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים-עמותת עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים
סרטון תדמית   הצטרף לכוחותינו   גלריית תמונות
עורב צנחנים-עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל