מידע
חדשות ומבזקים
מה זה גיבוש
גיבוש צנחנים
הגיבוש הינו מבחן של רצון ויכולת, במהלכו תתמודד בעיקר מול אתגרים פיסיים, בהם תצטרך להוכיח את עצמך, הגיבוש מאפשר לך להוכיח את התאמתך להיות לוחם בחטיבת הצנחנים, והוא משלב כאמור מבחנים פיסיים ואתגרים מנטליים, ובתוכו גם בדיקת יכולות אישיות אחרות, כגון:
עזרה לזולת, אחריות, יוזמה, כושר אלתור וכושר גופני. הגיבוש אינו קל, אף על פי היותו קצר, הוא מאוד אינטנסיבי וקשה. לכן יש להתכונן איליו.
במהלך הגיבוש תעבור מבחנים שונים: ריצה עם שקי חול, נשיאת אלונקה ועוד...

כמו כן הגיבוש כולל ראיון אישי, המראיינים הינם אנשי מילואים וותיקים, לוחמים, קצינים ואנשי סגל לשעבר, אשר להם ידע מקצועי רב בתחום, כך שמובטח לך בוחן קשה, אך הוגן. אם התקבלת סימן שאתה ראוי ומתאים.


הגיבוש ליחידות הסיור
ביום הרביעי לגיוסכם, תוכלו, על פי רצונכם, לקחת חלק בגיבוש ליחידות, המהווה את חוד החנית של צה"ל בלחימה.

הגיבוש מתבצע בבסיס האימונים החטיבתי, והוא נמשך ארבעה ימים. משך הזמן הארוך מאפשר לסגלי היחידות, לבחון את כישוריכם ואת כוח הרצון שלכם.

הגיבוש, שהוא מהקשים בצה"ל, יגרום לכם להיחשף בפני המעריכים, אי אפשר "לשחק אותה" בגיבוש. הכושר הגופני יכול להקל, אבל מה שקובע באמת, זהו כוח הרצון.

הגיבוש דומה במרכיביו לגיבוש טרם הגיוס, אך הוא מתבצע לאורך זמן, וברמת עצימות גבוהה הרבה יותר. בתום הגיבוש יבחרו המתאימים ביותר ליחידות הסיור השונות, בהתאם לדרישות המיחדות אותן, וליחידת "העורב" בפרט.
 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים-עמותת עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים
סרטון תדמית   הצטרף לכוחותינו   גלריית תמונות
עורב צנחנים-עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל