חדשות ומבזקים
תפקידה של "משפחת עורב צנחנים" כעזר ללוחמים ולמפקדים - מאת עו"ד דידי מיכאל, יו"ר העמותה

משפחות שכולות יקרות, בוגרי היחידה לדורותיה, ידידי היחידה, מפקדים וחיילים יקרים,
בשנת 1998 ייסדנו את העמותה בשם המבטא את אופייה המיוחד של היחידה - "משפחת עורב צנחנים".
    

במהלך השנים הקימה העמותה את מבנה ההנצחה וחדר התדריכים ביחידה, שיפצה את מגורי החיילים ואת המועדון, הקימה את אתר האינטרנט ופעלה לרווחת החיילים ביחידה. לנושאים בעול הפעילות הצטרפו לאחרונה אנשים יקרים, אשר ברוח ההתנדבות שלהם ובמרצם הרב הפיחו רוח חדשה ורעננה ולבקשתם נעתרתי בשמחה לשוב ולכהן כיו"ר הועד המנהל של העמותה. אני מודה בהזדמנות זו לבוני לברון שכהנה כיו"ר העמותה ופעלה מספר שנים באמונה ובמסירות לרווחת החיילים ולקידום מטרות העמותה וכן לרון קובי שהחליף אותה בתפקיד ופעל בשנתיים האחרונות בנמרצות לרווחת החיילים. אנו מעריכים את פועלם בהתנדבות לקידום העמותה ומטרותיה.
יעל לב ארי מונתה ליו"ר ועדת הרווחה של העמותה ופעילותה הנמרצת בכל הקשור לרווחת החיילים ומשפחותיהם ראויה להערכה רבה. בוני לברון מונתה ליו"ר ועדת ההנצחה על מנת לקדם את נושא ההנצחה ביחידה ושימור הקשר עם המשפחות השכולות. אפי מרשל פועל בנאמנות כגזבר העמותה. אליה רובין, בוגר היחידה, מונה לכהן כמנכ"ל העמותה ופעילותו הברוכה מתחילה לשאת פרי. אליהם מצטרפים חברים נוספים, המקדישים מזמנם ומרצם, ובהם –יקי גרנט, גיא פלד, עודד מכנס, רובי ארינוס, רוני שוורץ, רמי ארצמן וחברים נוספים.
העמותה פעלה ותמשיך לפעול ביתר שאת בכל הקשור בהנצחת זכרם של חללי היחידה ושמירת הקשר עם המשפחות השכולות, בשימור וטיפוח מורשת היחידה לדורותיה, בשיפור התנאים לרווחת המפקדים והחיילים ביחידה, בהקמת קרן מלגות למשתחררים מהשירות ביחידה ובסיוע כלכלי למשפחות נזקקות של חיילים ביחידה.
אחינו הצעירים, חיילי היחידה ומפקדיה, הנושאים בעוז, באומץ, בתבונה ובמקצועיות בעול הלחימה היומיומית הקשה והשוחקת למיגור הטרור ולשמירת גבולות הארץ ובטחונה, מתוך אמונה בצדקת הדרך ושמירה על צלם האדם, ראויים לכל מאמץ מצדנו להקל עליהם ולסייע להם בכל מקום שרק ניתן. אנחנו יחד נפעל ונעשה כל מאמץ לדאוג ולטפח את רוח האדם שבהם ולהקל ככל שרק נוכל על שגרת חייהם הקשה.
לצערנו הרב, אנחנו מצויים כיום בתקופה כלכלית וחברתית קשה, שבה יותר ויותר אנשים טובים נקלעים למשברים וזקוקים לעזרה. העזרה והסיוע הכלכלי למשפחות קשות יום של חיילי היחידה, על מנת לאפשר לבניהן לשרת ביחידה, הוא בנפשנו ואנו רואים בכך מטרה נעלה.
שאו עיניכם אחי בוגרי היחידה, חייליה ומפקדיה וראו את המפקדים המצטיינים שהכשירה היחידה במהלך השנים, עד כי פלא כיצד יחידה קטנה כזו הצמיחה כל כך הרבה מפקדים שצלחו להגיע לצמרת צה"ל. יאיר גולן סגן הרמטכ"ל, אביב כוכבי אלוף פיקוד הצפון, הרצי הלוי ראש אמ"ן, אמיר ברעם מפקד אוגדת הגליל, אבי גיל מפקד ביה"ס לקצינים, נמרוד אלוני שמונה למפקד חטיבת הצנחנים, גיא חזות שמונה למפקד חטיבת כפיר ועוד היד נטויה ומראש אני מתנצל אם שכחתי מישהו. אנו שזכינו ללוות אותם בעת ששירתו ביחידה ופיקדו עליה שמחים בהצלחתם וגאים בהם עד מאוד.
פעם צנחן תמיד צנחן – כך חונכנו דורות של צנחנים על רוח ההתנדבות. אני קורא לבוגרי היחידה וידידיה להצטרף לרוח החדשה המנשבת בעמותה, להתנדב לעשייה לקידום והגשמת מטרות העמותה ולהיות שותפים פעילים במשפחת עורב צנחנים.

מיכאל דידי, עו"ד
יו"ר הועד המנהל של העמותה

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים-עמותת עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים
סרטון תדמית   הצטרף לכוחותינו   גלריית תמונות
עורב צנחנים-עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל