חדשות ומבזקים
טוראי יואב מדר ז"ל
נפל בעת שירותו בי` בשבט תשס"א , 3/2/2001 - בן 18 בנפלו

בן חנה ושמוליק, נולד ביקנעם בכ"ח בתמוז תשמ"ב , 19/7/1982 התגורר ביקנעם, התגייס בנובמבר 2000 מ.א. 7140499 שרת בחטיבת הצנחנים יחידה: עורב
מקום נפילה: סמוך ליקנעם באזור חיפה, כרמל וגליל מערבי מקום קבורה: יקנעם הותיר: הורים, שתי אחיות ואח

     חזרה ל->

קורות חיים:
יואב נולד ב-19.7.82, בבית חולים כרמל, להוריו חנה ושמוליק אשר היה בין שני גיוסים למלחמת שלום הגליל. יואב נולד אחרי שתי בנות, אבישג ומיכל. יואב היה תינוק יפהפה, מוצק ורעבתן ומיד הפך ל"דוגמן" להדגמת הנקה. הוא גדל מתוק וחייכן וכמובן אהוב מאד על כולם. יואב היה בגנון ובגן ביקנעם המושבה. בהיותו בגן חובה הוא קפץ ממתקן ושבר את רגלו, והחוויה הנחמדה של רגל מגובסת במשך חודשיים לוותה אותו זמן רב.

מכתה א` למד יואב בבית הספר האזורי בכפר יהושע עד כתה ח`. אחת ממורותיו תארה אותו כ"ילד נבון, סקרן, בעל חיוך משגע אשר הוסיף צבע בכל מקום בו נמצא". במשך השנים הלך לחוגים שונים כמו קרטה, כדורסל וציור. הוא היה גם בתנועת נוער והיה מעורה היטב בחברת חבריו המלווים אותנו עד היום.

בכתה ט` למד בבית הספר "מגידו". בקיץ 1996 הוא נסע לביקור בסיאטל, ארה"ב אצל הדודים שהיו שם בשבתון וטייל איתם במשך 6 שבועות אותם תאר כתקופה היפה בחייו. מילד מתוק גדל יואב והיה לעלם חמודות בעל חיוך מקסים. "גבר שבגברים" כינוהו ולא רק בשל קומתו התמירה ויופיו אלא בשל שתיקתו הצנועה והאחריות שהיה לוקח על עצמו מבלי שזו תוטל עליו.

יואב היה חרוץ ובעל יוזמה. הקרין על סביבותיו שלווה. נהג להסתכל על המתרחש קצת מהצד ואז ניתח את אשר ראה ברגישות והומור. חבריו נועצו בו לעיתים קרובות משום שניחן בראייה רחבה אך פשוטה של בעיות.
לקראת סוף התיכון שינס מותניים והביא לידי ביטוי את הפונציאל הגדול הטמון בו. במהלך כיתה י"ב הלך לגיבושים שונים, הוא עבר גיבוש צנחנים אך חשש שיקחו אותו ליחידה אחרת.

בחודש נובמבר 2000 התגייס יואב לצנחנים, אחרי גיבוש הגיע ל"עורב" והיה גאה בכך מאד. במהלך הטירונות התגלו אצלו שברי הליכה אשר הצריכו מצב מנוחה. יואב נקשר מאד לחבריו ליחידה בתקופה הקצרה שהיו ביחד.

בשבת ה-3 לפברואר לפנות בוקר משלא חזר יואב הביתה מבילוי עם חבריו, התבררה הבשורה המרה כי יואב שלנו, מחמדנו, נהרג בתאונת דרכים כחמישה ק"מ מהבית והוא בן שמונה עשרה וחצי שנים.

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים-עמותת עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים
סרטון תדמית   הצטרף לכוחותינו   גלריית תמונות
עורב צנחנים-עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל