חדשות ומבזקים
סמל זאב ברנט ז"ל
נפל בעת מילוי תפקידו בה` באלול תש"נ , 26/8/1990 - בן 20 בנפלו

בן דינה ורפאל (פרי), נולד בתל אביב ב- כ"ז בשבט תש"ל , 3/1/1970 התגייס ביולי 1988 שרת בחטיבת הצנחנים יחידה: עורב מקום נפילה: מטולה באזור הגליל מקום קבורה: תל אביב - קרית שאול הותיר: הורים ואח - מקס

     חזרה ל->

קורות חיים:
בן דינה ורפאל (פרי). נולד בתל אביב ביום כ"ז בשבט תש"ל (3.1.1970). זאב נקרא על שם דודו זאב כהן, שנפל במלחמת ששת-הימים. הוא היה ילד מלא שמחת חיים, שקט, מנומס, אהוב על מוריו וחבריו, ובמיוחד על הבנות. את לימודיו החל בבית הספר היסודי `דיזנגוף` בעיר הולדתו וסיימם בתיכון עירוני ה`. זאב היה נער גבה קומה, יפה תואר ומוכשר והצטין כספורטאי. בטיולי בית הספר נשא נשק ועזר למתקשים. הוא היה תלמיד טוב ומצליח, אך לא מתנשא. מילדותו אהב את הים, וכשגדל נהג לצאת יום יום לחוף עם גלשנו, בקיץ ובחורף ולגלוש בין הגלים. זאב היה חבר בצופי-ים ובמועדון הקייאקים בירקון וגם שיחק כדורגל. הוא אף ניגן בפסנתר והיטיב לצייר.

ביולי 1988 התגייס לצה"ל ונתקבל לחטיבת הצנחנים. אחרי האימון הבסיסי המפרך עבר קורס מ"כים והועלה לדרגת סמל. הוא הצטיין בתפקידו, שבו נתן ביטוי לכושר מנהיגותו.

ביום ה` באלול תש"ן (26.8.1990), בעת מילוי תפקידו המבצעי ברצועת הביטחון, סמוך למטולה, נפגע זאב תוך נסיעה בג`יפ קרבי ומת מפצעיו. הוא נטמן בבית העלמין הצבאי בקרית שאול. הותיר אחריו הורים ואח - מקס.
במכתב תנחומים להורים כתב מפקד יחידתו: "בנכם היה חייל מוביל ביחידה והיה אהוב על חייליה ומפקדיה כאחד. היה בעל יכולת מבצעית ומקצועית גבוהה, רצון ומוטיבציה, שבאו לידי ביטוי בכל מעשיו. זאב נפל בפעילות מבצעית, שמטרתה להגן על יישובי הצפון, ואשר לשמה ולמענה השקיע את זמנו ומרצו. תמיד נוקיר את זכרו וננצור ונשמור אותו בלבנו ובמעשינו".

 |  ראשי |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים-עמותת עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
עורב צנחנים, חטיבת הצנחנים
סרטון תדמית   הצטרף לכוחותינו   גלריית תמונות
עורב צנחנים-עורב צנחנים- www.orev.co.il © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל